Zastosowanie endermologii Endermolift Alliance LPG w liftingu twarzy

admin Blog 0 komentarze/y

Po 25 roku życia nasze komórki produkują mniej elastyny i kolagenu, co sprzyja powstawaniu zmarszczek, ale nie tylko. Skóra zaczyna tracić blask, staje się poszarzała i matowa, a owal twarzy ulega zmianie. Jak temu zaradzić? Bardzo pomocna okazuje się być endermologia LPG. Jeszcze do niedawna zabieg ten znany był głównie jako tajna broń w walce z cellulitem. Dziś coraz więcej osób korzysta z niego w celu odmłodzenia twarzy. Urządzenie Endermolift Alliance LPG to lifting twarzy bez użycia skalpela. W naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, a więc składników, które odpowiadają za młody i zdrowy wygląd. Tak więc, jeśli zależy ci na regeneracji, odmłodzeniu i odświeżeniu skóry – endermologia na twarz jest właśnie dla ciebie!

Na czym polega zabieg Endermolift Alliance LPG?

Endermolift Alliance LPG to prawdziwy fitness dla skóry i skuteczny lifting twarzy bez konieczności użycia skalpela. Jest to rodzaj masażu, który oddziałuje na główne przyczyny starzenia się skóry i poprawia jej elastyczność oraz sprężystość. Urządzenie wyposażone jest w kompatybilny tablet pozwalający w pełni kontrolować proces terapeutyczny, od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonanie zdjęć obszarów poddawanych zabiegowi, po diagnozę i dobranie odpowiedniego programu. Podczas zabiegu powierzchnia skóry poddawana jest wielowymiarowej stymulacji po to, aby pobudzić głębiej położone komórki skóry i tym samym aktywować naturalną produkcję kwasu hialuronowego, a także włókien kolagenowych i elastylowych odpowiedzialnych za sprężystość i napięcie skóry. Jednocześnie, co warto podkreślić, endermologia LPG szanuje równowagę biologiczną całego organizmu. Dzięki temu następuje naturalne wypełnienie zmarszczek, zagęszczenie i ujędrnienie skóry bez żadnych skutków ubocznych. Kontury twarzy zostają ładnie wymodelowane, a cera rozjaśniona. W zależności od indywidualnych potrzeb można zastosować jeden z kilku programów zabiegowych, dostosowując terapię do pacjenta. Są to m.in.:

  • detoksykacja
  • rozświetlenie
  • ujędrnienie
  • pielęgnacja okolic oczu lub ust

Endermologia na twarz – efekty

Endermologia twarzy usuwa oznaki starzenia. Silnie ujędrnia skórę i dzięki temu przyczynia się do likwidacji drobnych zmarszczek oraz spłycenia głębokich bruzd. Dodatkowo zmniejsza podwójny podbródek, niweluje obrzęki i „worki” pod oczami, podnosi i modeluje owal twarzy. Przywraca skórze witalność i pomaga odzyskać młodszy wygląd. Podsumowując – dzięki Endermolift Alliance LPG:

  • skóra odzyskuje objętość i sprężystość
  • skóra staje się lepiej nawilżona od wewnątrz
  • proces rozpadu włókien kolagenowych zostaje spowolniony
  • produkcja nowego kolagenu zostaje przyspieszona
  • zagęszczenie skóry jest stymulowane od wewnątrz, co skutkuje wypełnieniem zmarszczek i bruzd

Skuteczność endermologii LPG w liftingu twarzy

Endermologia LPG to jeden z najpopularniejszych zabiegów - ceniony przede wszystkim za wysoką efektywność w odniesieniu do wypełniania zmarszczek, ujędrniania i odmładzania skóry. Endermolift Alliance LPG służy do naturalnej regeneracji i stymulacji komórkowej. Stosując tę metodę w sposób nieinwazyjny (przez mikro-drżenia) fitoblastry są pobudzane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Już po pierwszym zabiegu endermologia twarzy może zagwarantować uzyskanie spektakularnych efektów terapeutycznych. Cała procedura jest bezpieczna i relaksacyjna, a wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych głowic pozwala jeszcze szybciej osiągnąć zamierzony cel.

Jakie są największe zalety Endermolift Alliance LPG?

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Endermolift Alliance LPG nie tylko niweluje istniejące już zmarszczki, ale także zapobiega starzeniu się skóry. Daje szybkie rezultaty widoczne gołym okiem. Jest przyjemny i przyjazny dla skóry – daje podobne rezultaty jak lifting twarzy czy botoks, jednak nie jest inwazyjny.