Redukcja Melasmy, pierwszy lifting Laser Frakcyjny nieablacyjny Alma Harmony XL PRO ClearLift admin

Tylko w styczniu dodatkowe – 10 % na pakiety Alma

Obszar laser frakcyjny nieablacyjny

 

     1 zabieg     3 zabiegi
Twarz – redukcja przebarwień, rumienia, wyrównanie tekstury skóry, zwężenie porów, poprawa jędrności

 

Twarz – redukcja przebarwień bądź zagęszczenie skóry lub redukcja rumienia

 999 ZŁ  799 zł

 

 

     699 zł

 

      2700 zł 2100 zł 

cena zabiegu w pakiecie 700 zł

 

1800 zł 

cena zabiegu w pakiecie 600 zł

 

Twarz i szyja   1500 zł /  1000 

 

 

 4500 zł   

  2700 zł 

cena zabiegu w pakiecie 

900 zł

Twarz, szyja i dekolt     2500 zł /   1300 zł

 

   7000 zł*

    3600 zł

cena zabiegu w pakiecie 

1200 zł

Zmagasz się ze zmarszczkami, utratą jędrności, przebarwieniami i poszarzałą cerą? Chcesz odmłodzić swoją skórę bez konieczności rekonwalescencji? Naszym rozwiązaniem jest laser frakcyjny Alma Harmony Clear Lift!

Jak działa laser frakcyjny Alma Harmony ClearLift?

Laser frakcyjny ClearLift to urządzenie stworzone przez Izraelską firmę Alma Lasers, która jest światowym liderem na rynku laserów, których dystrybytorem na rynek polski jest firma ITP S.A. ClearLift to zabieg wykonywany laserem frajcyjnym nieablacyjnym. Co to oznacza w praktyce? Podczas zabiegu dochodzi do uszkodzenia wybranych fragmentów  wewnętrznej warstwy skóry właściwej, poprzez stworzenie kontorolowanych ognisk zapalych. Inicjujemy w ten sposób proces przebódowy, który rozpoczyna powstwanie nowego kolagenu.  Efektem jest wyraźne spłycenie zmarszczek, zagęszczenie i ujędrnienie skóry i wyrównanie struktóry. Zabieg ClearLift działa na wielu płaszczyznach dzięki specjalnym końcówkom działamy na PRZEBARWIENIA, a także możemy usunąć niechciany TATUAŻ lub MAKIJAŻ PERMANENTNY.

Laser Alma Harmony XL Pro w Royal Beauty Clinic Warszawie jest wysoce skuteczny i efektywny. Rezultaty zabiegu widać już po pierwszym zabiegu, jednak ilość wymaganych powtórzeń jest bardzo indywidualna oraz ustalana na konsultacji przed zabieiem.

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga widocznego gojenia się skóry (może wystąpić ewentualne zaczerwienienie, które minie do kilkunastu godzin). Rezultaty terapii można porównać do peelingu chemicznego oraz resurfacingu laserowego.

Efekty zabiegu Alma Harmony ClearLIft:

  • Zwiększenie gęstości skóry
  • Redukcja zmarszczek
  • Poprawa jędrności skóry
  • Rozjaśnienie przebarwień
  • Zwężenie porów

Przeciwwskazania do zabiegu ClearLift

-nowotwory, – ciąża, karmienie piersią, – świeża opalenizna, – aktywna opryszczka. – aktywne infekcje skóry poddawanej terapii, – skłonność do powstawania blizn przerostowych, – niewydolność nerek oraz inne niewyrównane choroby ogólnoustrojowe, – przyjmowanie leków światłouczulających