Depilacja laserowa – jak się do niej odpowiednio przygotować?

przygotowanie do depilacji laserowej

Eliminacja zbędnego owłosienia to jeden z najpopularniejszych zabiegów w ofercie gabinetów i klinik kosmetologicznych. Wybierając miejsce oraz metodę należy brać pod uwagę nie tylko efektowne reklamy, slogany czy niskie ceny. Najważniejsze kryteria to bezpieczeństwo zabiegów, doświadczenie, kompetencje oraz efekty. 

Read More

Black Weekend

admin Aktualności 0 komentarze/y

Black Weekend w Royal Beauty Clinic

Black Weekend w Royal Beauty Clinic
Tylko 23.11-24.11.2018 ✅ 20% na😍
✔️Rzęsy objętościowe oraz 1:1, lifting rzęs
✔️Modente Body Lift
✔️Zabiegi Yonelle
✔️Laserowy Peeling Węglowy
Tel 791 095 199
www.royalbeautyclinic.pl

Karty lojalnościowe

admin Aktualności 0 komentarze/y

Już są 😍 karty lojalnościowe💕 😁

Zyskaj jeszcze więcej 😍 Jak działa karta❓😎

🖋 Za każdy zabieg od 100 zł otrzymasz od nas pieczątkę* 💆🏻‍♀️

Jeżeli uzbierasz 5 pieczątek otrzymasz rabat -15% na dowolny zabieg, natomiast przy 10 pieczatkach -20%**🎁🎉😍

🕘 Karta ważna jest 12 miesięcy od dnia pierwszego zabiegu. ❗️

➡️W pielęgnacji skóry ważnych jest kilka punktów o których należy pamiętać, a jednym z najważniejszych jest SYSTEMATYCZNOŚĆ 😘 🍊💪To będzie piękny rok dla Twojej skóry 💪😍💕

⬇️⬇️⬇️⬇️ *promocja nie łączy się z innymi promocjami ( w tym z pakietami) oraz obowiązuje przy płatności gotówką ** rabat na zabieg od 100zl z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej oraz dłonie i paznokcie ➡️nie łączy się z innymi promocjami ( w tym z pakietami)

Czas na dynię 🎃💆‍♀️😍 Pumpkin Glico Peel

admin Aktualności 0 komentarze/y

Pumpkin Glico to peeling enzymatyczny z dyni

Dzięki unikalnemu połączeniu ekstraktu z dyni, który bogaty jest w minerały i witaminy z kwasem glikolowym, mlekowym i hialuronowym tworzy niepowtarzalne połączenie. Oprócz dyni również m. in. kora wierzby i zielona herbata.

➡️EKSTRAKT Z DYNI – Uzyskiwany z miąższu, bogaty karoten pochodną witaminy A która przekształca się w skórze w kwas retinowy. Substancje te wspomagają regenerację skóry, utrzymują dobry poziom wilgotności, wychwytują wolne rodniki, działają odmładzająco. Dzięki duzej zawartości cynku pomagają walczyć z trądzikiem.

➡️EKSTRAKT Z KORY WIERZBOWEJ – Zawiera garbniki, związki salicylowe, kwasy organiczne i sole mineralne. Działa przeciwzapalnie, keratolitycznie, bakteriostatycznie, uszczelnia naczynia włosowate.

➡️EKSTRAKT Z ZIELONEJ HERBATY – Bogaty w garbniki, alkaloidy, witaminy z grupy B, witaminy K, C, P i sole mineralne. Stosowany jest przy cerze zanieczyszczonej, suchej, tłustej i trądzikowej. Sprawdza się także przy kruchości naczynek.

Wskazana:

Skóra mieszana, zanieczyszczona
Zaskórniki
Rozszerzone pory
Przebarwienia

Efekt:

Redukcja zmian ropnych, krostek, zaskórników
Zmniejszenie łojotoku
Rozjaśnienie skóry

🎃Pumpkin Glico Peel + oczyszczanie/kawitacja + maska 150 zł

🎃Pumpkin Glico Peel + oczyszczanie/kawitacja + Vita C Hyal serum z proszkiem clarifing +maska + 2% retinol 200 zł

Zła dieta a trądzik

admin Blog 0 komentarze/y

Trądzik pospolity – z łac. Acne vulgaris to jedna z najbardziej powszechnych przypadłości
dermatologicznych na całym świecie. Problem z nagłym pogorszeniem naszej cery zazwyczaj pojawia się w okresie dojrzewania i mija po jego zakończeniu, ale również jest coraz większym utrapieniem osób dorosłych, jak i starszych.

Trądzik to nie tylko estetyczny problem, powodujący bolesne i uciążliwe zmiany na naszej
skóry, lecz także dyskomfort psychiczny, objawiający się zaburzeniem związanym z poczuciem własnej wartości. Na pojawienie się trądziku duży wpływ mają czynniki genetyczne – ryzyko

Więcej “Zła dieta a trądzik”

Deplilacja laserowa – promocje na 2018

admin Aktualności, Depilacja laserowa

Their suggestions to your innate needs and requests are such that it ends flaunting your best features and successfully camouflage any flaws, if present. All our stylists are pretty renowned in their specific field of expertise and are looked upon and are followed by many novice learners. For every single meeting with customers, they ensure that each are dealt with care, comfort, consistency and confidence for an exceptional experience in every instance. This ensures us customer retention and recommendation.

Więcej “Deplilacja laserowa – promocje na 2018”