Skuteczność oczyszczania wodorowego AquaPeel H2 twarzy w redukcji trądziku

admin Blog 0 komentarze/y

Wiele osób zmaga się z problem trądziku. W dużej mierze wpływ na jego powstawanie mają zaburzenia hormonalne. Może on być również wynikiem skłonności genetycznych. Poza tymi głównymi przyczynami trądziku, należy pamiętać, że do jego powstawania przyczynia się także nieprawidłowe odżywianie, używanie do potraw ostrych przypraw, nadmierna ilość spożywanej czekolady oraz palenie papierosów. Wbrew powszechnej opinii problem trądziku nie dotyczy, tylko i wyłącznie nastolatków. Zmagają się z nim kobiety i mężczyźni w różnym wieku. Świetną metodą, która pozwala skutecznie się go pozbyć jest oczyszczanie wodorowe twarzy.

Oczyszczanie wodorowe skóry twarzy - na czym polega?

Podstawą pielęgnacji skóry twarzy jest jej dokładne oczyszczanie. Dzięki temu udaje się spowolnić proces starzenia i przez długi czas skóra jest w dobrej kondycji. W ostatnim czasie jednym z bardzo popularnych i skutecznych sposób na pozbycie się wolnych rodników jest poddanie się zabiegowi oczyszczania wodorowego twarzy.

Polega on na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Odbywa się to pod ciśnieniem za pomocą wody. Dzięki temu dociera on w najgłębsze warstwy skóry. Warto dodać, że w czasie oczyszczania wodorowego wykorzystywana jest również elektroporacja (pole elektryczne, którego zastosowanie polega na odwracalnym uszkodzeniu błony komórkowej w celu dokonania transformacji komórek). W czasie wykonywania zabiegu wolne rodniki RFT wiążą się z jonami wodoru. Z ich połączenia powstaje woda oraz czysty tlen. To co najważniejsze, całość zabiegu jest bezbolesna i w pełni bezpieczna.

Oczyszczanie wodorowe twarzy

W jaki sposób oczyszczanie wodorowe twarzy pomaga leczyć trądzik?

Bardzo skuteczną metodą w leczeniu trądziku i jego redukcji jest oczyszczanie wodorowe wykonywane technologią AquaPeel H2. Umożliwia ono sześcioetapowe zastosowanie zabiegu pielęgnacyjnego, który łączy w sobie hydrabrazję, infuzję, ultradźwięki oraz bipolarne fale radiowe.

Hydrabrazja pozwala zneutralizować wolne rodniki. W tym czasie pod wysokim ciśnieniem wodór wprowadzany jest w głąb skóry. Następnie usuwany jest martwy naskórek przy zastosowaniu eksfoliacji. Kolejnym krokiem jest dotlenienie komórek skóry oraz laminacja, która zabezpiecza skórę przed wpływem wolnych rodników. Jednym z przedostatnich etapów jest wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej. Jest on wtłaczany za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki w głębsze warstwy skóry. Dzięki temu następuję odprężenie mięśni, a także pobudzone zostaje krążenie krwi i limfy. Zwieńczeniem zabiegu jest zabieg anty-aging. Inaczej mówiąc, lifting wykonywany za pomocą bipolarnych fal radiowych. Skóra jest wtedy wygładzona i elastyczna.

Podsumowując, dzięki poddaniu się zabiegowi oczyszczania wodorowego twarzy, skóra zostanie dogłębnie oczyszczona z porów, złuszczone zostaną obumarłe warstwy naskórka oraz warstwy rogowej naskórka, zredukowane przebarwienia i ustabilizowane wydzielanie sebum. Ponadto zyskamy na tym, że skóra zostanie odtleniona, pobudzone będzie krążenie krwi, zregenerują się komórki i co najważniejsze pozbędziemy się trądziku!

Śmiało można powiedzieć, że oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 twarzy jest jedną z najbardziej innowacyjnych metod redukcji i leczenia trądziku. Działa nie tylko etapowo, ale przede wszystkim jest wszechstronna, a przy tym niezwykle skuteczna.

Oczyszczanie wodorowe twarzy - przed i po zabiegu