Jak przygotować się do epilacji laserowej Vectus?

admin Blog 0 komentarze/y
Jak przygotować się do epilacji laserowej Vectus?

Piękne i gładkie ciało to marzenie niemal każdej kobiety. Zapewne nieraz irytowały Cię włosy na różnych partiach ciała. Stosowanie domowych zabiegów depilacji oprócz tego, że jest uciążliwe to przede wszystkim nie przynosi skutecznego i długotrwałego efektu. Warto więc, zdecydować się na epilację laserową, która sprawi, że w pełni pozbędziesz się niechcianego owłosienia.

Epilacja laserem Vectus

Czym właściwie jest epilacja? Czy to to samo co depilacja? Otóż nie. Podstawową różnicą jest to, że podczas laserowego zabiegu epilacji usuwane są martwe i żywe części włosa znajdujące się głęboko w skórze. Największą zaletą wyboru tej metody usuwania owłosienia, jest fakt, iż włosy usuwane są na stałe i ponownie nie odrosną w tym miejscu. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym gabinecie.

Obecna technologia pozwala na korzystanie z zaawansowanych urządzeń. Zdecydowanie do takich należy także laser Vectus. Jest to laser diodowy. Jego skuteczność i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez naukowców. Urządzenie Vectus wyposażone jest w czytnik Skintel™ , który na podstawie aktywnej melaniny w skórze dopasowuje indywidualne współczynniki zabiegu.

Epilacja laserem Vectus posiada wiele nowoczesnych funkcjonalności, które oprócz skuteczności i bezpieczeństwa zapewniają między innymi komfort, co dla wielu pacjentów jest niezmiernie ważne.

Wydepilowane nogi

Advanced Contact Cooling

Powyżej wspomniany komfort to rozwiązanie Advanced Contact Cooling. Oznacza to, że głowica lasera Vectus jest wyposażona w nakładkę, która sprawia że skóra podczas trwania zabiegu jak i również tuż po nim jest chłodzona. Przyczynia się to zatem do bezbolesnego i komfortowego zabiegu.

Photon Recycling

Z kolei technologia Photon Recycling sprawia, że laser ponownie wykorzystuje światło, które odbija się od skóry. Jednoznacznie powoduje to efektywność i szybkość zabiegu.

Piękne, wydepilowane nogi

Przygotowanie do zabiegu epilacji laserowej Vectus

Bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta. Dzień przed zaleca się zgolić włosy na depilowanej partii ciała. Nie powinno stosować się również żadnych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Dodatkowo miesiąc przed nie można opalać skóry ani stosować samoopalaczy.